Hakkımızda

İmalat sürecimiz son derece kaliteli olup firmamız İSO 9001 – 2008 kalite yönetim standardı süreçlerine uygun imalat gerçekleştirmektedir.

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında kurulan şirketimiz başlangıç olarak küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Daha sonraları ise Kahramanmaraş dondurması olarak dünya da ün yapan dondurma sektörüne gerekli Ar-Ge çalışmalarını yaptıktan sonra prosesleri de gözden geçirmemiz ile beraber dondurma makineleri, süt pişirme-süt soğuma-mix kazanları yaparak paslanmaz çelikle tanıştık. Paslanmaz çelik bizim iş hayatımızda olmazsa olmazlarımızdan oldu diyebiliriz. Tabi paslanmaz çelik bize şirket olarak kurumsallaşmanın kapılarını sonuna kadar açtı.

 

Gerekli makine ve teçhizatlarımızı üretim sürecini göz önünde bulundurarak iş akışına uygun olarak yerleştirdikten sonra sipariş üzerine üretime başladık. Kahramanmaraş denilince akla dondurma gelir evet kabul ediyoruz ama bu şehrin birde tekstil diye bir incisi var.

Şimdiki hedefimiz ise “Paslanmaz Adına Herşey” sloganı ile yola devam etmek.

 

"Firmamızın temel ilkeleri düşük maliyetle kaliteli ürün imal etmektir. İmalat sürecimiz son derece kaliteli olup firmamız İSO 9001 – 2008 kalite yönetim standardı süreçlerine uygun imalat gerçekleştirmektedir."